LimeSurvey Sync (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (43 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: enable
sq: aktivo

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: none
sq: asnjë

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: and
sq: dhe

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
sq: Emri i lexueshëm nga makina për këtë lloj përmbajtje. Ky tekst do të përdoret për krijimin e adresës URL të faqes <em>krijo përmbajtje</em> për këtë lloj përmbajtje. Ky emër duhet të përmbajë vetëm gërma të vogla, numra dhe underscore ("_"). Undrscore e përdorura do të transformohen në viza ndarëse gjatë krijimit të adresës URL të faqes <em>krijo përmbajtje</em>. Ky emër duhet të jetë i përveçëm.

en: The machine-readable name %type is already taken.
sq: Emri i lexueshëm nga kompjuteri %type është përdorur njëherë.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
sq: Emër i lexueshëm nga makina i pavlefshëm. Shkruaj një emër tjetër të ndryshëm nga %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: %type_name: Create new content
sq: %type_name: Krijon përmbajtje të re

en: %type_name: Edit own content
sq: %type_name: Ndryshon përmbajtjen që ka krijuar

en: %type_name: Edit any content
sq: %type_name: Ndryshon çdo përmbajtje

en: %type_name: Delete own content
sq: %type_name: Fshin përmbajtjen që ka krijuar

en: %type_name: Delete any content
sq: %type_name: Fshin çdo përmbajtje
