LimeSurvey Sync (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Date
am: ቀን

en: none
am: ምንም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: @type %title has been created.
am: @type %title ተፈጥሯል።

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።
