LimeSurvey Sync (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: enable
ast: activar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: none
ast: nengún

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Summary
ast: Resume

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Options
ast: Opciones

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Never
ast: Nunca

en: Comment
ast: Comentariu

en: Filter
ast: Filtru

en: Other
ast: Otru

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
