LimeSurvey Sync (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (66 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: enable
eu: gaitu

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: none
eu: bat ere ez

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Summary
eu: Laburpena

en: Node type
eu: Nodo mota

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Options
eu: Aukerak

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Warning
eu: Kontuz

en: 1 day
eu: Egun 1

en: download
eu: deskargatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Other
eu: Bestea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: fields
eu: eremuak

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: create
eu: sortu

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Completed
eu: Osatuta

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: Questions
eu: Galderak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Form
eu: Formularioa

en: Available
eu: Gaituta

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: empty
eu: hutsik

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: and
eu: eta

en: IP address
eu: IP helbideak

en: @type %title has been created.
eu: %title @type sortua izan da.

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: Yes/No
eu: Bai/Ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: %type_name: Create new content
eu: %type_name: Eduki berria sortu

en: %type_name: Edit own content
eu: %type_name: Norberaren edukia editatu

en: %type_name: Edit any content
eu: %type_name: Edozein eduki editatu

en: %type_name: Delete own content
eu: %type_name: Norberaren edukia ezabatu

en: %type_name: Delete any content
eu: %type_name: Edozein eduki ezabatu

en: Asc
eu: Goraka
