LimeSurvey Sync (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (84 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: enable
fa: فعال‌سازی

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: more
fa: بیشتر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: view
fa: مشاهده

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: none
fa: هیچ

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Summary
fa: خلاصه

en: Section
fa: بخش

en: Node type
fa: نوع گره

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Statistics
fa: آمار

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Node
fa: محتوا

en: Activated
fa: فعال‌شده

en: Answer
fa: پاسخ

en: All
fa: همه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Warning
fa: هشدار

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Desc
fa: نزولی

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Other
fa: ساير

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: fields
fa: فیلدها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Gender
fa: جنسیت

en: Token
fa: توکن

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Successful
fa: موفقیت آمیز

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: Apply
fa: تایید

en: Form
fa: فرم

en: Available
fa: در دسترس

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: empty
fa: خالی

en: Offset
fa: جابجایی

en: and
fa: و

en: Synchronize
fa: همگام سازی

en: translate
fa: ترجمه

en: IP address
fa: نشانی IP

en: @type %title has been created.
fa: @type %title ایجاد شد.

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title به‌روز شد.

en: Yes/No
fa: بله/خیر

en: Node revision
fa: نسخه محتوا

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Array
fa: آرایه

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین برای این نوع محتوا. این متن برای ساخت آدرس صفحه <em>ایجاد محتوا</em> برای این نوع از محتوا به کار می‌رود. نام فقط باید شامل حروف کوچک، اعداد و خط تیره(-) باشد. هنگامی که آدرس صفحه <em>ایجاد محتوا</em> ساخته می‌شود خط تیره(-)‌ها به زیر خط(_) تبدیل خواهد شد. ضمناً این نام باید منحصر به فرد باشد.

en: The machine-readable name %type is already taken.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین %type قبلا ثبت شده است.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین غیر معتبر. لطفا یک نام قابل فهم توسط ماشین غیر از %invalid وارد کنید.

en: Copy of the revision from %date.
fa: رونوشت نسخه از %date.

en: Expiry date
fa: تاریخ انقضا

en: Test result
fa: نتیجه آزمایش

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین غیر معتبر. لطفا یک نام غیر از %invalid وارد کنید.

en: Failure
fa: شکست

en: %type_name: Create new content
fa: %type_name:ایجاد محتوای جدید

en: %type_name: Edit own content
fa: %type_name: ویرایش محتوای خود

en: %type_name: Edit any content
fa: %type_name: ویرایش هر محتوا

en: %type_name: Delete own content
fa: %type_name: حذف محتوای خود

en: %type_name: Delete any content
fa: %type_name: حذف هر محتوا

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Synchronized
fa: همگام شده
