LimeSurvey Sync (7.x-1.3) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: %type_name: Create new content
lo: %type_name: ສ້າງເນື້ອໃນໃໝ່

en: %type_name: Edit own content
lo: %type_name: ດັດແກ້ເນື້ອໃນຂອງທ່ານ

en: %type_name: Edit any content
lo: %type_name: ດັດແກ້ເນື້ອໃນໃດໜຶ່ງ

en: %type_name: Delete own content
lo: %type_name: ລືບເນື້ອໃນຂອງທ່ານ

en: %type_name: Delete any content
lo: %type_name: ລືບເນື້ອໃນໃດໜຶ່ງ
