LimeSurvey Sync (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Date
si: දිනය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Help
si: සහාය

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
