LimeSurvey Sync (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (42 entries)

en: Title
af: Titel

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: enable
af: aktiveer

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: none
af: geen

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Statistics
af: Statistieke

en: Unknown
af: Onbekend

en: Options
af: Opsies

en: Node
af: Mode

en: Activated
af: Geaktiveer

en: All
af: Alle

en: Never
af: Nooit

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Other
af: Ander

en: Anonymous
af: Anoniem

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: and
af: en

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.

en: - All -
af: - Alle -

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
af: Die tipe databasis waarin u @drupal data gestoor sal word.

en: Master
af: Meester
