LimeSurvey Sync (7.x-1.7) - en to dz translation catalogue (36 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: and
dz: དང་

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
dz: ཁྱོད་རའི་ @drupal གནས་སྡུད་གསོག་འཇོག་འབད་ནི་ཨིན་པའི་  གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་དབྱེ་བ།

en: The machine-readable name %type is already taken.
dz: འཕྲུལ་ཆས་-ལྷག་བཏུབ་ཀྱི་མིང་ %type འདི་ཧེ་མ་ལས་རང་འབག་ནུག།

en: Copy of the revision from %date.
dz: %date ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་གི་འདྲ་བཤུས།

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
dz: ཡིག་སྣོད་ %file འདི་ལེགས་བཅོས་འབད་ནི་ཚུ་ལས་ ཉེན་སྐྱོབ་མ་འབདཝ་ལས་  སྲུང་སྐྱོབ་ཉེན་ཁ་ཅིག་བྱིནམ་ཨིན།  ཁྱོད་ཀྱིས་  ཡིག་སྣོད་ཀྱི་གནང་བ་ཚུ་འབྲི་མ་བཏུབ་སྦེ་བསྒྱུར་བཅོས་འབད་དགོ།
