LimeSurvey Sync (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (97 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: enable
he: אפשר

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: none
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Summary
he: תקציר

en: Node type
he: סוג תוכן

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Answer
he: תשובה

en: All
he: הכל

en: Drupal
he: דרופל

en: Never
he: אף פעם

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Warning
he: אזהרה

en: Disclaimer
he: גילוי נאות

en: 1 day
he: יום אחד

en: download
he: הורדה

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: Anonymous
he: אנונימי

en: fields
he: שדות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Token
he: אסימון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Extras
he: תוספות

en: Successful
he: התקבלו

en: Notice
he: הודעה

en: Not available
he: לא זמין

en: Completed
he: נשלם

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Questions
he: שאלות

en: Apply
he: החל

en: 2 hours
he: שעתיים

en: Form
he: טופס

en: @count hours
he: @count שעות

en: Available
he: זמין

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: empty
he: ריק

en: Offset
he: היסט

en: and
he: וגם

en: Synchronize
he: סינכרון

en: translate
he: תרגום

en: IP address
he: כתובת IP

en: File upload
he: העלאת קבצים

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: Yes/No
he: כן/לא

en: Node revision
he: מהדורת פריט תוכן

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Array
he: מערך

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
he: סוג מסד הנתונים בו יאוחסנו נתוני @drupal.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
he: שם המכונה של סוג תוכן זה. טקסט זה ישמש ליצירת כתובת ה-URL של דףof the <em>צור תוכן</em> עבור סוג תוכן זה. שם זה צריל להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים  תחתיים. בעת בניית כתובת ה-URL של דף <em>צור תוכן</em> יומרו הקווים התחתיים למקפים. על שם זה להיות ייחודי.

en: The machine-readable name %type is already taken.
he: שם המכונה %type כבר תפוס.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
he: שם מכונה לא חוקי. יש להזין שם השונה מ-%invalid.

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
he: הקובץ %file אינו מוגן משינויי כתיבה, ולכן זהו סיכון אבטחה. חובה לשנות את הרשאות הכתיבה כך לא ניתן יהיה לכתוב את הקובץ.

en: Database is encoded in UTF-8
he: מסד הנתונים מקודד ב-UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
he: דרופל לא יכלה לזהות האם קידוד מסד הנתונים נקבע כ-UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
he: PostgreSQL אתחל את עצמו.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
he: הגדרות ה PHP שלך תומכות בסוג מסד נתונים בודד, לכן הוא נבחר אוטומטית עבורך

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
he: לגרסת ה-PHP בה אתה משתמש ישנן בעיות ידועות עם PostgreSQL. הינך צריך לשדרג לגרסאות PHP 5.2.11, 5.3.1 או חדשות יותר.

en: Filter results
he: סנן תוצאות

en: %type_name: Create new content
he: %type_name: יצירת תוכן חדש

en: %type_name: Edit own content
he: %type_name: עריכת תוכן של המשתמש עצמו

en: %type_name: Edit any content
he: %type_name: עריכת תוכן כלשהו

en: %type_name: Delete own content
he: %type_name: מחיקת תוכן של המשתמש עצמו

en: %type_name: Delete any content
he: %type_name: מחיקת תוכן כלשהו

en: @driver_name settings
he: הגדרות @driver_name

en: Database file
he: קובץ מסד נתונים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Last page
he: הדף האחרון
