LimeSurvey Sync (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (45 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enable
kk: косулы

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: none
kk: көрсетілмеген

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Statistics
kk: Статистика

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Drupal
kk: Друпал

en: Never
kk: Ешқашан

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: 1 day
kk: @count күн

en: Other
kk: Басқа

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: @count hours
kk: @count сағат

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: and
kk: және

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
kk: Сіздің @drupal деректеріңіз орналасатын дерекқор түрі

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
kk: Машина оқи алатын контент түрінің атауы. Бұл мәтін <em>контент құру</em> парағының URL-ін құру үшін қолданылады. Тек қана кіші әріптер, сандар және астыңғы сызықтардан құрылады. Астыңғы сызықтар автоматты түрде сызықшаға айналады. Бірегей болу керек.

en: The machine-readable name %type is already taken.
kk: %type машина оқи алатын есімі бос емес.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
kk: Дұрыс емес машинаға оқылатын ат. %invalid-тен өзге ат енгізуіңізді өтінеміз.

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
kk: %file файлы өзгеріс енгізуден қорғалған жоқ, бұл қауіпсіздік үшін потенциалды проблема.Файлға "жазуға тыйым салу" орнату керек.
