LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to be translation catalogue (70 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: enable
be: уключыць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: none
be: няма

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Summary
be: Падсумаванне

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Unknown
be: Невядомы

en: Options
be: Налады

en: Node
be: Вузел

en: Activated
be: Актываваны

en: Answer
be: Адказ

en: All
be: Усе

en: Never
be: Ніколі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Warning
be: Увага

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Other
be: Іншыя

en: Anonymous
be: Ананім

en: fields
be: палі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Notice
be: Паведамленне

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Apply
be: Ужыць

en: Form
be: Форма

en: @count hours
be: @count гдз

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: and
be: і

en: IP address
be: IP адрас

en: @type %title has been created.
be: @type %title быў створаны.

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
be: Тып базы дадзеных, у якой будзе захоўвацца ваша інфармацыя сістэмы @drupal.

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
be: Файл %file не абаронены ад змяненняў, што ўтварае рызыку бяспекі. Вы павінны змяніць правы доступа да файла, каб ён быў не запісваемы.

en: Database is encoded in UTF-8
be: База дадзеных кадуецца ў UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
be: Drupal не можа вызначыць кадзіроўку базы дадзеных і  ўсталяваў у UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
be: PostgreSQL распачала сама сябе.

en: Test result
be: Вынікі тэста.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
be: У вашым %settings_file файле вы наладзілі @drupal выкарыстоўваць %driver сэрвер, аднак вашыя налады PHP у дадзены момант не падтрымліваюць гэты тып базы дадзеных.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
be: Drupal не можа быць правільна наладжаны з існуючай базай дадзеных. Перагледзьце ўсе памылкі.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
be: Ваша канфігурацыя PHP падтрымлівае толькі пэўны тып базы дадзеных, таму яна была аўтаматычна выбрана.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
be: Гэтая версія PHP не можа працаваць з PostgreSQL. Вам неабходна аднавіць PHP да 5.2.11, 5.3.1 або навейшай.

en: %type_name: Create new content
be: %type_name: Стварыць новае змесціва

en: %type_name: Edit own content
be: %type_name: Рэдагаваць уласнае змесціва

en: %type_name: Edit any content
be: %type_name: Рэдагаваць любое змесціва

en: %type_name: Delete own content
be: %type_name: Выдаліць уласнае змесціва

en: %type_name: Delete any content
be: %type_name: Выдаліць любое змесціва

en: @driver_name settings
be: налады @driver_name

en: Database file
be: Файл базы дадзеных
