LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (45 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: none
bs: ništa

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Node type
bs: Tip noda

en: Statistics
bs: Statistika

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Options
bs: Opcije

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Comment
bs: Komentar

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: fields
bs: polja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Not available
bs: Nema podataka

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Apply
bs: Primjeni

en: @count hours
bs: @count sati

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: empty
bs: prazan

en: and
bs: i

en: @type %title has been created.
bs: @type %title je kreiran.

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.

en: Yes/No
bs: Da/Ne

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
bs: Mašinski-čitljivo ime za ovaj tip sadržaja. Ovaj tekst će biti korišten kao dio URL-a na <em>kreiraj sadržaj</em> stranici za ovaj tip sadržaja. Ovo ime smije sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice. Donje crtice će biti konvertovane u obične crtice kada se bude kreirao URL za <em>kreiraj sadržaj</em> stranicu. Ovo ime mora biti jedinstveno.

en: The machine-readable name %type is already taken.
bs: Mašinski-čitljivo ime %name je već zauzeto.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
bs: Nepravilno mašinski-čitljivo ime. Molimo unesite ime drukčije od %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
