LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Statistics
ga: Statisticí

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Completed
ga: Déanta

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: @count hours
ga: @count uair

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: and
ga: agus
