LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to hr translation catalogue (76 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: enable
hr: omogući

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: none
hr: ništa

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Summary
hr: Sažetak

en: Section
hr: Sekcija

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Statistics
hr: Statistike

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Options
hr: Opcije

en: All
hr: Svi

en: Never
hr: Nikada

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Filter
hr: Pročisti

en: Warning
hr: Upozorenje

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: fields
hr: polja

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Successful
hr: Uspješno

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Apply
hr: Primjeni

en: @count hours
hr: @count sati

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: and
hr: i

en: IP address
hr: IP adresa

en: @type %title has been created.
hr: @type %title je stvoren.

en: @type %title has been updated.
hr: @type %title je osvježen.

en: Node revision
hr: Revizija node-a

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
hr: Vrsta baze podataka u koju će biti pohranjeni vaši @drupal podaci.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
hr: Ime čitljivo strojevima. Ovaj će tekst biti korišten za stvaranje URL s stranice <em>Dodaj sadržaj</em> za ovu vrstu sadržaja. Ovo ime mora sadržavati samo mala slova, znamenke i donje crte. Donja crta će biti pretvorena u srednje crte prilikom stvaranja URL s stranice <em>Dodaj sadržaj</em>. Ovo ime mora biti jedinstveno.

en: The machine-readable name %type is already taken.
hr: Strojno čitljivo ime za %type je već u uporabi.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
hr: Neispravno strojno čitljivo ime. Molimo unesite ime drugačije od %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
hr: Datoteka %file ima dopuštenja upisa i predstavlja sigurnosni propust. Morate promijeniti dopuštenja na ovoj datoteci tako da se u nju ne može upisivati.

en: Database is encoded in UTF-8
hr: Baza podataka je kodirana u UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
hr: Drupal nije uspio odrediti je li kôdiranje baze podataka postavljeno na UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
hr: PostgreSQL se  samoinicijalizirala.

en: Test result
hr: Rezultati testa

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
hr: U vašem %settings_file ste postavili @drupal koristiti %driver poslužitelja, međutim vaša PHP instalacija trenutno ne podržava ovu vrstu bate podataka.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
hr: Drupal ne može biti uredno postavljen s postojećom bazom podataka. Pregledajte greške.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hr: Nevaljan stroju čitljiv naziv. Unesite naziv drugačiji od %invalid.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
hr: Vaša PHP postavke podržavaju samo jednu vrstu baze podataka, stoga je ista automatski odabrana.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
hr: Inačica PHP-a koju koristite ima poznate probleme s PostgreSQL bazom. Trebate nadograditi PHP na 5.2.11, 5.3.1 ili noviji.

en: %type_name: Create new content
hr: %type_name: Stvori novi sadržaj

en: %type_name: Edit own content
hr: %type_name: Uređuje vlastiti sadržaj

en: %type_name: Edit any content
hr: %type_name: Uređuje bilo koji sadržaj

en: %type_name: Delete own content
hr: %type_name: Uklanja vlastiti sadržaj

en: %type_name: Delete any content
hr: %type_name: Uklanja bilo čiji sadržaj

en: @driver_name settings
hr: @driver_name postavke

en: Database file
hr: Datoteka baze podataka

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
hr: Postavka %setting je trenutno postavljena na '%current_value', ali bi trebala biti '%needed_value'. Promijenite ovo sljedećom naredbom: !query

en: Asc
hr: Uzlazno
