LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: none
hy: ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Never
hy: Երբեք

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: IP address
hy: IP հասցե

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: Database is encoded in UTF-8
hy: Տվյալների բազան կոդավորվում է UTF-8-ով

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
hy: Դռուպալը  չի կարող որոշել UTF-8-ով ստեղծված  տվյալների բազայի  կոդավորումը

en: PostgreSQL has initialized itself.
hy: PostgreSQL տեղադրվել է ինքնուրույն:

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
hy: Ձեր %settings_file ֆայլը, որը կարգավորել եք @drupal օգտագործելու համար %driver  սերվեր,այնուհանդերձ Ձեր  PHP տեղադրումը ճշգրտորեն չի ապահովում այս տվյալների բազայի տեսակը:

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hy: Անվավեր մեքենայաընթեռնելի անվանումը: Մուտքագրեք անունը բացառությամբ  %invalid  %invalid:

en: %type_name: Delete own content
hy: %type_name. Ջնջել սեփական բովանդակությունը

en: %type_name: Delete any content
hy: %type_name. Ջնջել ցանկացած բովանդակություն

en: @driver_name settings
hy: @driver_name  պարամետրեր

en: Database file
hy: Տվյալների բազայի ֆայլ
