LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: view
ky: көрүү

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.

en: last »
ky: соңку »

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
ky: @drupal маалыматтарыңыз сактала турган маалымат базасынын түрү.
