LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to mk translation catalogue (16 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: @count hours
mk: @count саати

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: empty
mk: празно

en: - All -
mk: - Сите -

en: %type_name: Create new content
mk: %type_name: Креирај нова содржина

en: %type_name: Delete own content
mk: %type_name: Избриши ја својата содржина

en: %type_name: Delete any content
mk: %type_name: Избриши било која содржина
