LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (91 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: enable
sk: povoliť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: none
sk: žiadne

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Node type
sk: Typ uzla

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Options
sk: Nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Never
sk: Nikdy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Warning
sk: Varovanie

en: 1 day
sk: 1 deň

en: download
sk: prevzatie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: fields
sk: polia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: create
sk: vytvoriť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Successful
sk: Úspešné

en: Notice
sk: Oznam

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Completed
sk: Ukončená

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Questions
sk: Otázky

en: Apply
sk: Použiť

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: Form
sk: Formulár

en: @count hours
sk: @count hodín

en: Available
sk: Dostupné

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: empty
sk: prázdne

en: Offset
sk: Ofset

en: and
sk: a

en: Answers
sk: Odpovede

en: IP address
sk: IP adresa

en: @type %title has been created.
sk: @type %title bol vytvorený.

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: Node revision
sk: Revízia uzla

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
sk: Typ databázy, v ktorej budú uložené dáta pre @drupal.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
sk: Strojovo čitateľný názov typu obsahu. Tento text bude použitý pre zostavenie adresy URL na stránke <em>vytvoriť obsah</em>. Tento názov môže obsahovať iba malé písmená, čísla a podčiarkovníky. Pri vytváraní URL budú podčiarkovníky nahradené pomlčkami. Tento názov musí byť jedinečný.

en: The machine-readable name %type is already taken.
sk: Strojové meno %name už použité.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
sk: Neplatný strojovo čitateľný názov. Musíte zadať iný názov ako %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
sk: Súbor %file nie je chránený proti zmenám a preto je bezpečnostným rizikom. Musíte zmeniť práva tohto súboru, aby nebol zapisovateľný pre všetkých.

en: Database is encoded in UTF-8
sk: Databáza je v UTF-8 kódovaní

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
sk: Drupal nemohol zistiť kódovanie databázy nastavené bolo UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
sk: PostgreSQL sa automaticky inicializovalo.

en: Test result
sk: Testovací výsledok

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
sk: Vo vašom súbore %settings_file je nastavené, aby @drupal používal %driver server, ale tento typ databázy momentálne vaša inštalácia PHP nepodporuje.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
sk: Nepodarilo sa nastaviť Drupal s existujúcou databázou. Skontrolujte akékoľvek chyby.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
sk: Vaša konfigurácia PHP podporuje len jeden typ databázy, preto bol automaticky zvolený.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
sk: Vaša verzia PHP obsahuje chyby spojené s PostgreSQL. Je potrebné inovovať PHP na verziu 5.2.11, 5.3.1 alebo vyššiu.

en: Failure
sk: Zlyhanie

en: %type_name: Create new content
sk: %type_name: Vytvoriť nový obsah

en: %type_name: Edit own content
sk: %type_name: Upraviť vlastný obsah

en: %type_name: Edit any content
sk: %type_name: Upraviť ľubovoľný obsah

en: %type_name: Delete own content
sk: %type_name: Odstrániť vlastný obsah

en: %type_name: Delete any content
sk: %type_name: Odstrániť ľubovoľný obsah

en: @driver_name settings
sk: Nastavenia @driver_name

en: Database file
sk: Databázový súbor

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
sk: Hodnota %setting je aktálne nastavená na '%current_value', ale má byť  '%needed_value'. Zmeníte ju spustením tejto požiadavky: !query

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Last page
sk: Posledná strana
