LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to tr translation catalogue (104 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: enable
tr: etkinleştir

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: more
tr: daha fazla

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: view
tr: görüntüle

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: none
tr: hiçbiri

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Summary
tr: Özet

en: Section
tr: Bölüm

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Options
tr: Seçenekler

en: Node
tr: Düğüm

en: Answer
tr: Cevap

en: All
tr: Tümü

en: Never
tr: Asla

en: Custom
tr: Özel

en: Comment
tr: Yorum

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Warning
tr: Uyarı

en: Disclaimer
tr: Feragatname

en: 1 day
tr: @count gün

en: download
tr: İndir

en: Desc
tr: Azalan

en: Other
tr: Diğer

en: Anonymous
tr: Adsız

en: fields
tr: alanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: create
tr: oluştur

en: Token
tr: Simge

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Successful
tr: Başarılı

en: Notice
tr: Dikkat

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: width
tr: genişlik

en: height
tr: yükseklik

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Questions
tr: Sorular

en: Apply
tr: Uygula

en: @count hours
tr: @count saat

en: Available
tr: Mevcut

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: empty
tr: boş

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: and
tr: ve

en: Synchronize
tr: Eşitle

en: translate
tr: çeviri

en: IP address
tr: IP adresi

en: File upload
tr: Dosya yüklemesi

en: @type %title has been created.
tr: %title başlıklı @type içeriği oluşturuldu.

en: @type %title has been updated.
tr: %title başlıklı @type içeriği güncellendi.

en: Yes/No
tr: Evet/Hayır

en: Node revision
tr: Düğüm sürümü

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Array
tr: Dizi

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
tr: @drupal verilerinizin saklanacağı veritabanı türü.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
tr: Bu içerik türünün makine adı. Bu ad, içerik türüne ait <em>içerik oluştur</em>ma sayfasının URL'sinde kullanılacaktır. Makine adında sadece küçük harfler, sayılar ve alt çizgi kullanılabilir. Alt çizgiler URL oluşturulurken tire'ye dönüştürülecektir. Her türün makine adı özgün olmalıdır.

en: The machine-readable name %type is already taken.
tr: %type makine adı zaten kullanımda.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
tr: Geçersiz makine adı. Lütfen %invalid dışında bir isim giriniz.

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
tr: %file dosyası değişikliklere karşı korunmuyor ve bir güvenlik riski oluşturuyor. Dosyanın izinlerini yazılamayacak şekilde değiştirmelisiniz.

en: Database is encoded in UTF-8
tr: Veritabanı UTF-8 olarak kodlanmış

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
tr: Drupal, kodlaması UTF-8 olarak ayarlanmış veritabanını belirleyemedi

en: PostgreSQL has initialized itself.
tr: PostgreSQL kendi kendine başladı.

en: Test result
tr: Test sonucu

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
tr: %settings_file dosyasında @drupal'i bir %driver sunucusu kullanması için yapılandırmışsınız, ama PHP kurulumunuz şu anda bu veritabanı tipini desteklemiyor.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
tr: Drupal mevcut veritabanı ile doğru biçimde ayarlanamıyor. Hataları gözden geçirin.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
tr: Geçersiz makina ismi. %invalid dışında bir isim giriniz.

en: Editing
tr: Düzenleme

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
tr: PHP konfigürasyonunuz yalnızca tek bir veritabanı türünü desteklediği için uygun veritabanı otomatik olarak seçilmiştir.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
tr: Kullandığınız PHP sürümünün PostgreSQL ile sorunları olduğu biliniyor. PHP'yi 5.2.11, 5.3.1 ya da üstüne yükseltmelisiniz.

en: %type_name: Create new content
tr: %type_name: Yeni içerik oluştur

en: %type_name: Edit own content
tr: %type_name: Kendi içeriğini düzenle

en: %type_name: Edit any content
tr: %type_name: Herhangi içeriği düzenle

en: %type_name: Delete own content
tr: %type_name: Kendi içeriğini sil

en: %type_name: Delete any content
tr: %type_name: Herhangi içeriği sil

en: @driver_name settings
tr: @driver_name ayarları

en: Database file
tr: Veritabanı dosyası

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
tr: %setting ayarı şu anda '%current_value', ancak '%needed_value' olması gerekiyor. Aşağıdaki sorguyu çalıştırarak bunu düzeltin: !query

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Last page
tr: Son sayfa

en: Restrict by @bundle
tr: @bundle ile sınırla
