LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to uk translation catalogue (125 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: enable
uk: увімкнути

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: none
uk: немає

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Summary
uk: Резюме

en: Section
uk: Розділ

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Statistics
uk: Статистика

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Options
uk: Опції

en: Node
uk: Матеріал

en: Activated
uk: Активовано

en: Answer
uk: Відповідь

en: All
uk: Все

en: Never
uk: Ніколи

en: Custom
uk: Власний

en: Comment
uk: Коментар

en: Filter
uk: Фільтр

en: Warning
uk: Попередження

en: Disclaimer
uk: Права

en: 1 day
uk: 1 день

en: download
uk: завантаження

en: Desc
uk: Спад

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: Other
uk: Інше

en: Anonymous
uk: Анонім

en: fields
uk: поля

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Default language
uk: Базова мова

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: create
uk: створення

en: install
uk: встановити

en: Token
uk: Замінник

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Extras
uk: Додаткові

en: Successful
uk: Прийняте

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Not available
uk: Недоступно

en: Completed
uk: Завершено

en: width
uk: ширина

en: height
uk: висота

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Questions
uk: Питання

en: Apply
uk: Застосувати

en: 2 hours
uk: 2 години

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Form
uk: Форма

en: @count hours
uk: @count год.

en: Available
uk: Доступно

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: empty
uk: порожньо

en: Offset
uk: Зміщення

en: and
uk: та

en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: Answers
uk: Відповіді

en: translate
uk: перекласти

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Increase
uk: Збільшити

en: Decrease
uk: Зменшити

en: File upload
uk: Відвантаження файлів

en: @type %title has been created.
uk: @type %title було успішно створено.

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було успішно оновлено.

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: Node revision
uk: Редакція матеріалу

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Array
uk: Масив

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
uk: Тип бази даних, де будуть зберігатися дані сайту @drupal.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
uk: Машинне ім'я цього типу матеріалу. Цей рядок буде використовуватися при конструюванні адреси сторінки <em>створити матеріал</em> для цього типу матеріалу. Це ім'я може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри й символи підкреслення. Символи підкреслення будуть перетворені в дефіси при конструюванні посилання сторінки <em>створити матеріал</em>. Ім'я повинне бути унікальним.

en: The machine-readable name %type is already taken.
uk: Машинна назва %type вже зайнята.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
uk: Неправильне машинне ім'я. Будь ласка, уведіть ім'я, відмінне від %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
uk: Файл %file не захищений від змін і становить загрозу безпеці. Необхідно встановити заборону на запис у файл.

en: Database is encoded in UTF-8
uk: Кодування бази даних UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
uk: Drupal не може визначити, що кодування бази даних є UTF-8.

en: PostgreSQL has initialized itself.
uk: PostgreSQL самоініціалізувався.

en: Test result
uk: Результат тесту

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
uk: У файлі %settings_file @drupal налаштовано на використання серверу %driver, однак встановлена версія PHP наразі не підтримує цей тип бази даних.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
uk: Друпал не може бути правильно встановлений з існуючою базою даних. Виправте можливі помилки.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
uk: Неприпустима машино-читабельна назва. Введіть назву, що відрізняється від %invalid.

en: Editing
uk: Редагування

en: match
uk: відповідність

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
uk: Конфігурація вашого PHP підтримує тільки один тип бази даних, тому вона була вибрана автоматично.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
uk: Використовувана вами версія PHP має відомі проблеми з PostgreSQL. Вам потрібно змінити вашу версію PHP на 5.2.11, 5.3.1 і вище.

en: Failure
uk: Помилка

en: Filter results
uk: Фільтрування результатів

en: %type_name: Create new content
uk: %type_name: Створення нових матеріалів

en: %type_name: Edit own content
uk: %type_name: Редагування власного матеріалу

en: %type_name: Edit any content
uk: %type_name: Редагування будь-яких матеріалів

en: %type_name: Delete own content
uk: %type_name: Видалення власного матеріалу

en: %type_name: Delete any content
uk: %type_name: Видалення будь-якого матеріалу

en: @driver_name settings
uk: Налаштування @driver_name

en: Database file
uk: Файл бази даних

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
uk: Налаштування %setting зараз має значення '%current_value', але потрібно, щоб було '%needed_value'. Змініть його виконавши наступний запит: !query

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Synchronized
uk: Синхронізовано

en: Date submitted
uk: Дата надсилання

en: values
uk: значення

en: Response ID
uk: Ідентифікатор відповіді

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Same
uk: Залишити попередні

en: undefined
uk: невизначений

en: The machine-readable name of this content type must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельна назва цього типу матеріалу має містити лише латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: Restrict by @bundle
uk: Обмежити за @bundle
