LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: enable
br: gweredekaat

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Node
br: Skoulm

en: Filter
br: Sil
