LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to et translation catalogue (99 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enable
et: luba

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: none
et: puudub

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Section
et: Sektsioon

en: Node type
et: Postituse liik

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Statistics
et: Statistika

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Answer
et: Vastus

en: All
et: Kõik

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Warning
et: Hoiatus

en: Disclaimer
et: Lahtiütlus

en: 1 day
et: 1 päev

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: fields
et: väljad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Successful
et: Edukas

en: Notice
et: Teavitus

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Completed
et: Lõpetatud

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Apply
et: Rakenda

en: Form
et: Vorm

en: @count hours
et: @count tundi

en: Available
et: Saadaval

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: empty
et: tühi

en: Offset
et: Nihe

en: and
et: ja

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: translate
et: Tõlgi

en: IP address
et: IP-aadress

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: Node revision
et: Postituse redaktsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Array
et: Massiiv

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
et: Andmebaasi liik, milles @drupal andmeid hoiab.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
et: Selle sisutüübi masinloetav nimi. Seda kasutatakse selle sisutüübi lingi <em>Loo sisu lehele</em> loomisel. See nimi peab sisaldama ainult väiketähti, numbreid ja alljooni. Siis kui tehakse URL aadress <em>loo sisu</em> lehele, teisendatakse alljooned sidekriipsudeks. See nimi ei tohi korduda.

en: The machine-readable name %type is already taken.
et: Masinloetav nimi %type on juba kasutusel.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
et: Nimi pole masinloetav. Palun sisesta %invalid asemel midagi muud.

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
et: Fail %file ei ole muudatuste eest kaitstud ning kätkeb turvariski. Pead muutma faili kirjutamatuks.

en: Database is encoded in UTF-8
et: Andmebaasi kodeering on UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
et: Drupal ei suutnud tuvastada andmebaasi kooditabelit, kasutatakse UTF-8 kodeeringut.

en: PostgreSQL has initialized itself.
et: PostgreSQL on lähtestatud.

en: Test result
et: Testi tulemused

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
et: Sinu failis %settings_file on seadistatud @drupal kasutama %driver serverit, kuid praegune PHP paigaldus ei toeta seda liiki andmebaasi.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
et: Olemasoleva andmebaasiga pole võimalik Drupalit korrektselt seadistada. Vaata kõik veateated üle.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
et: Sinu PHP seadistus toetab ainult ühte andmebaasi liiki, seetõttu valiti see automaatselt.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
et: On teada, et sinu kasutataval PHP versioonil esineb probleeme PostgreSQL andmebaasiga. Pead uuendama PHP versioonile 5.2.11, 5.3.1 või uuemale.

en: Failure
et: Ebaõnnestunud

en: %type_name: Create new content
et: %type_name: sissekannete lisamine

en: %type_name: Edit own content
et: %type_name: oma sissekannete muutmine

en: %type_name: Edit any content
et: %type_name: kõigi sissekannete muutmine

en: %type_name: Delete own content
et: %type_name: oma sissekannete kustutamine

en: %type_name: Delete any content
et: %type_name: kõigi sissekannete kustutamine

en: @driver_name settings
et: @driver_name sätted

en: Database file
et: Andmebaasi fail

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
et: Eelistus %setting on hetkel seatud '%current_value'-ks, kuid peab olema '%needed_value'. Muuda see kasutades antud päringut: !query

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Last page
et: Viimane leht
