LimeSurvey Sync (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (91 entries)

en: Title
gl: Título

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: enable
gl: activar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: none
gl: ningún

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Summary
gl: Resumo

en: Section
gl: Sección

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Options
gl: Opcións

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Never
gl: Nunca

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Warning
gl: Alerta

en: Disclaimer
gl: Aviso legal

en: 1 day
gl: 1 día

en: Other
gl: Outro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: fields
gl: campos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: create
gl: crear

en: Token
gl: Símbolos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Completed
gl: Completado

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Questions
gl: Preguntas

en: Apply
gl: Aplicar

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: Form
gl: Formulario

en: @count hours
gl: @count horas

en: Available
gl: Dispoñible

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: empty
gl: baleiro

en: Offset
gl: Desprazamento

en: and
gl: e

en: translate
gl: traducir

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: @type %title has been created.
gl: Creouse @type %title.

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: Node revision
gl: Revisión do nodo

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
gl: O tipo de base de datos no que se almacenan os datos de @drupal.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
gl: O nome lexíbel pola máquina deste tipo de contido. Este texto utilizarase para construír o URL da páxina <em>crear contido</em> para este tipo de contido. Este nome debe conter só letras minúsculas, números e liñas baixas. Os trazos baixos converteranse en guións ao construír o URL da páxina <em>crear contido</ página em>. Este nome debe ser único.

en: The machine-readable name %type is already taken.
gl: O nome lexible pola máquina %type xa está asignado.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
gl: Nome lexíbel pola máquina incorrecto. Introduza un nome que non sexa %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
gl: O ficheiro %file non está protexido de modificacións o cal supón un risco de seguridade. Debes cambiar os permisos do ficheiro para que non sexa escribíbel.

en: Database is encoded in UTF-8
gl: A base de datos está codificada en UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
gl: Drupal non puido determinar se a codificación da base de datos está establecida como UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
gl: PostgreSQL foi inicializado.

en: Test result
gl: Resultado da proba

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
gl: No seu arquivo %settings_file configurou @drupal para que use un servidor %driver. Sen embargo, a súa instalación PHP actualmente non admite este tipo de base de datos.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
gl: Drupal non se puido configurar correctamente ca base de datos existente. Revise calquera erro.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
gl: A súa configuración de PHP só admite un único tipo de base de datos, polo que foi seleccionado automáticamente.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
gl: A versión de PHP que vostede está a usar ten problemas coñecidos con PostgreSQL. Necesita actualizar PHP a 5.2.11, 5.3.1 ou superior.

en: %type_name: Create new content
gl: %type_name: Crear un novo contido

en: %type_name: Edit own content
gl: %type_name: Editar contido propio

en: %type_name: Edit any content
gl: %type_name: Editar calquera contido

en: %type_name: Delete own content
gl: %type_name: Borrar contido propio

en: %type_name: Delete any content
gl: %type_name: Eliminar calquera contido

en: @driver_name settings
gl: opcións de @driver_name

en: Database file
gl: Arquivo de base de datos

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
gl: O axuste de configuración %setting está actualmente en 'current_value%', pero debe ser '%needed_value'. Pode cambialo executando a seguinte consulta: !query

en: Date submitted
gl: Data do envío
