LimeSurvey Sync (7.x-1.3) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
