LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to km translation catalogue (64 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: enable
km: បើក

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: none
km: គ្មាន

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Never
km: កុំ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: and
km: និង

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: @type %title has been created.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: @type %title has been updated.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
km: ប្រភេទ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ ដែល​ត្រូវ​ទុក​​ទិន្នន័យ @drupal របស់​អ្នក ។

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​ដែល​អាច​អានបាន​របស់​ប្រភេទ​មាតិកា​នេះ ។ អត្ថបទ​នេះនឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​បង្កើត​ URL របស់​ទំព័រ​<em>បង្កើត​មាតិកា</em>សម្រាប់​ប្រភេទ​មាតិកា​នេះ ។ ឈ្មោះ​នេះ​ត្រូវ​តែ​មាន​តែ​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា ( _ ) ។ សញ្ញា ( _ ) នឹងត្រូវ​បាន​បម្លែង​ទៅ​ជា​សញ្ញា ( - ) ពេល​បង្កើត​ URL នៃ​ទំព័រ<em>បង្កើត​មាតិកា</em> ។ ឈ្មោះ​នេះ​ត្រូវ​តែ​មាន​តែ​មួយ ។

en: The machine-readable name %type is already taken.
km: ឈ្មោះ​ %type ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​យក​រួច​ហើយ​ ។

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
km: ឈ្មោះ​​ដែលម៉ាស៊ីន​​​អាច​អាន​បាន​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។ សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ផ្សេង​ក្រៅ​ពី %invalid ។

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
km: ឯកសារ %file មិន​ត្រូវ​បាន​ការពារ​ពី​ការ​កែប្រែ ហើយ​​​អាច​បណ្ដាល​ឲ្យ​​គ្រោះថ្នាក់​ផ្នែក​សុវត្ថិភាព ។ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្លាស់ប្ដូរ​សិទ្ធិ​របស់​ឯកសារ​ទៅ​ជា​មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។

en: Database is encoded in UTF-8
km: មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ត្រូវ​បាន​អ៊ិនកូដ​ជា UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
km: Drupal មិន​អាច​កំណត់​ការ​អ៊ិនកូដ​របស់​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័​ដែល​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ទៅជា UTF-8 បាន​ទេ

en: PostgreSQL has initialized itself.
km: PostgreSQL បាន​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ​ខ្លួន​វា​ផ្ទាល់ ។

en: Test result
km: លទ្ធផល​សាក​ល្បង

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
km: នៅ​ក្នុង​ឯកសារ %settings_file របស់​​ អ្នក​បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ @drupal ឲ្យ​ប្រើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ %driver ទោះ​ជា​យ៉ាង​ណា​ក៏​ដោយ ការ​ដំឡើង PHP បច្ចុប្បន្ន​មិនគាំទ្រ​ប្រភេទ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​នេះ​ទេ ។

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
km: Drupal មិនអាច​​ត្រូវ​បាន​រៀបចំ​យ៉ាង​ត្រឹមត្រូវ​ជា​មួយ​នឹង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ដែលមាន​ស្រាប់​ទេ ។ ពិនិត្យ​មើល​កំហុស​ឡើង​វិញ ។

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាន​បាន​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ ។ សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ផ្សេង​ក្រៅ​ពី​ %invalid ។

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
km: ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ PHP របស់​អ្នក គាំទ្រ​តែ​ប្រភេទ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ទោល​មួយ​ប៉ុណ្ណោះ ដូច្នេះ​វា​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
km: កំណែ PHP ដែល​អ្នក​កំពុង​ប្រើ មាន​បញ្ហា​ជាមួយ​នឹង PostgreSQL ។ អ្នក​ត្រូវតែ​ធ្វើ​ឲ្យ PHP ប្រសើរ​ឡើង​ដល់ 5.2.11, 5.3.1 ឬ​ខ្ពស់​ជាង​នេះ ។

en: %type_name: Create new content
km: %type_name ៖ បង្កើត​មាតិកា​ថ្មី

en: %type_name: Edit own content
km: %type_name ៖ កែសម្រួល​មាតិកា​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: %type_name: Edit any content
km: %type_name ៖ កែសម្រួល​មាតិកា​ណាមួយ

en: %type_name: Delete own content
km: %type_name ៖ លុប​មាតិកា​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: %type_name: Delete any content
km: %type_name ៖ លុប​មាតិកា​ណាមួយ

en: @driver_name settings
km: ការ​កំណត់ @driver_name

en: Database file
km: ឯកសារ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
km: ការ​កំណត់ %setting បច្ចុប្បន្ន​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ទៅ​ជា '%current_value' ប៉ុន្តែ​ត្រូវតែ​ជា '%needed_value' ។ ផ្លាស់ប្ដូរ​វា ដោយ​ការ​ដំណើរការ​សំណួរ​បន្ទាប់​នេះ ៖ !query
