LimeSurvey Sync (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (80 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enable
lv: ieslēgt

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: none
lv: neviens

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Statistics
lv: Statistika

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Options
lv: Iespējas

en: Node
lv: Mezgls

en: Answer
lv: Atbilde

en: All
lv: Visi

en: Never
lv: Nekad

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Disclaimer
lv: Atruna

en: 1 day
lv: 1 diena

en: download
lv: lejupielādes

en: Desc
lv: Dilst.

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Other
lv: Citi

en: Anonymous
lv: Viesis

en: fields
lv: lauki

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Token
lv: Marķieris

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Successful
lv: Veiksmīgi izpildīts

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Completed
lv: Pabeigts

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Form
lv: Forma

en: Available
lv: Pieejams

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: empty
lv: tukšs

en: Offset
lv: Atkāpe

en: and
lv: un

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: translate
lv: tulkot

en: IP address
lv: IP adrese

en: Increase
lv: Palielināt

en: Decrease
lv: Samazināt

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The machine-readable name %type is already taken.
lv: Mašīnlasāmais nosaukums %name jau tiek izmantots.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
lv: Nekorekts mašīnlasāmais nosaukums. Lūdzu ievadiet savādāku nosaukumu kā %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: %type_name: Create new content
lv: %type_name: Veidot jaunu saturu

en: %type_name: Edit own content
lv: %type_name: Labot savu saturu

en: %type_name: Edit any content
lv: %type_name: Labot jebkuru saturu

en: %type_name: Delete own content
lv: %type_name: Dzēst savu saturu

en: %type_name: Delete any content
lv: %type_name: Dzēst jebkuru saturu

en: @count hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stunda

en: Date submitted
lv: Iesniegšanas datums
