LimeSurvey Sync (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: Suffix
mg: Tovana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Help
mg: Fanampiana

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana
