LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: none
mn: хоосон

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Statistics
mn: Статистик

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Answer
mn: Хариулт

en: All
mn: Бүгд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: and
mn: ба

en: IP address
mn: IP хаяг

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
mn: таны   @drupal дахь таны өгөгдлийн сангийн өгөгдлүүд дотор нь хадгалагдана
