LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: enable
sl: omogoči

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: none
sl: nič

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Summary
sl: Povzetek

en: Statistics
sl: Statistika

en: Unknown
sl: Neznan

en: Options
sl: Možnosti

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Never
sl: Nikoli

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: and
sl: in

en: IP address
sl: IP naslovi

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
sl: Tip podatkovne baze, v katero bodo shranjeni podatki za @drupal.
