LimeSurvey Sync (7.x-1.8) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: enable
ug: ئېچىش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: view
ug: كۆرۇش

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Other
ug: باشقا

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: @count hours
ug: @count سائەت

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
