LimeSurvey Sync (7.x-2.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Completed
ga: Déanta

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: @count hours
ga: @count uair
