LimeSurvey Sync (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (62 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Group
jv: Grup

en: Closed
jv: Ditutup

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Explanation or submission guidelines
jv: Katrangan utāwā petunjuk pengiriman

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Update
jv: Dianyari

en: Open
jv: Dibuka

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Question
jv: Pitakonan

en: All
jv: Kabèh

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Warning
jv: Weling

en: Other
jv: Liyané

en: Revert
jv: Baléknā

en: Empty
jv: Kosong

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: revert
jv: balékna

en: Revision
jv: Perubahan

en: current revision
jv: révisian saiki

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: IP address
jv: Alamat IP

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
jv: Tipe database, data @drupal Sampéyan arep disimpen nang kene.

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
jv: @type %title uwis dibalékna manèh marang revisi saka %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
jv: Revisi sākā %revision-date nang @type %title uwis dibusak.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
jv: Berkas %file ora direksa sākā owah-owahan lan kiriman ngandhut resiko keamanan. Sampéyan kudu ngubah kawenangan berkas dadi ora-bisa-ditulisi.

en: manage fields
jv: Natani field

en: Database is encoded in UTF-8
jv: Database dikodeaké nang UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
jv: Drupal ora bisa ngenali pengkodean database sing disetèl UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
jv: PostgreSQL nepungaké awaké dhéwé.

en: Test result
jv: Kasilé tés

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
jv: Nang berkas %settings_file Sampéyan kudu ngatur @drupal ngangggo %driver server sing dienggo, émané instalasi PHP Sampéyan sing saiki, ora ndhukung tipe database iki.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
jv: Drupal ora bisa mbeneraké setup nganggo database sing ana. Dandanana kabèh kaluputan.

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
jv: Sétingan PHP Sampéyan namung bisa kanggo jenis database tunggal, mula kuwi ndadékaké otomatis kepilih.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
jv: Versi PHP sing digunakna sampeyan nduweni masalah karo PostgreSQL. Sampeyan kudu ngupgrade PHP marang versi 5.2.11, 5.3.1 utawa sing luwih anyar.

en: @driver_name settings
jv: Sétingan @driver_name

en: Database file
jv: Berkas database
