LimeSurvey Sync (7.x-2.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: @count hours
lo: @count ຊົ່ວໂມງ
