LimeSurvey Sync (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (101 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Explanation or submission guidelines
pl: Wskazówki lub instrukcje dotyczące dodawania zawartości

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Open
pl: Otwarte

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Activated
pl: Aktywowany

en: Question
pl: Pytanie

en: All
pl: Wszystko

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Other
pl: Inne

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Full
pl: Pełny

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Token
pl: Wzorzec

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Successful
pl: Zakończone sukcesem

en: Revert
pl: Przywróć

en: Empty
pl: Pusty

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: revert
pl: przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: current revision
pl: aktualna wersja

en: Completed
pl: Zakończone

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: Available
pl: Dostępne

en: empty
pl: pusty

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: clone
pl: duplikuj

en: export
pl: eksportuj

en: translate
pl: przetłumacz

en: IP address
pl: Adres IP

en: Increase
pl: Powiększ

en: Decrease
pl: Pomniejsz

en: File upload
pl: Dołącz plik

en: Yes/No
pl: Tak/Nie

en: Array
pl: Tablica

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
pl: Rodzaj bazy danych, w której przechowywane będą dane.

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
pl: Przywrócono wersję %title (@type) z dnia %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
pl: Wersja %title (@type) z dnia %revision-date została usunięta.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
pl: Plik %file nie jest chroniony przed modyfikacjami, co może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa systemu. Należy znieść uprawnienia do modyfikacji tego pliku.

en: Not started
pl: Nie rozpoczęte

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: Database is encoded in UTF-8
pl: Baza danych używa kodowania UTF-8.

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
pl: Nie można określić czy kodowanie bazy danych zostało ustawione na UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
pl: PostgreSQL zakończył inicjalizację.

en: Test result
pl: Wyniki testów

en: languages
pl: języki

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
pl: W pliku %settings_file skonfigurowano Drupala tak, aby używał sterownika %driver jednak instalacja PHP na serwerze obecnie nie wspiera tego typu bazy danych.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
pl: Prawidłowe ustawienie Drupala z istniejącą bazą danych jest niemożliwe. Należy zrewidować wszystkie błędy.

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Editing
pl: Edytowanie

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
pl: W przypadku zapisywania nowej wersji wpis dziennika wyjaśniający zmiany dla tej wersji.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
pl: Konfiguracja PHP wspiera tylko jeden typ bazy danych, który został wybrany automatycznie.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
pl: Wersja PHP z której korzystasz ma problemy z PostgreSQL. Musisz zaktualizować PHP do wersji 5.2.11, 5.3.1 lub nowszej.

en: Failure
pl: Niepowodzenie

en: Date stamp
pl: Stempel czasowy

en: @driver_name settings
pl: ustawienia @driver_name

en: Database file
pl: Plik bazy danych

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
pl: Aktualna wartość ustawienia %setting to '%current_value', ale powinno to być '%needed_value'. Można to zmienić uruchamiając następujące zapytanie: !query

en: Date submitted
pl: Data dodania

en: Last page
pl: Ostatnia strona
