LimeSurvey Sync (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (47 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Explanation or submission guidelines
sq: Shpjegime ose udhëzime mbi dërgimin

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Question
sq: Pyetja

en: All
sq: Të gjitha

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Other
sq: Tjetër

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: current revision
sq: revizioni aktual

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: export
sq: eksporto

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
sq: Lloji i bazës së të dhënave ku do të ruhen të dhënat tuaja @drupal.

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
sq: @type %title është rikthyer mbrapsht nga revizioni i %revision-date

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sq: Revizioni nga %revision-date i @type %title u eleminua.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
sq: File %file nuk është i mbrojtur ndaj ndryshimeve duke krijuar një problem sigurie. Duhet të ndryshoni të drejtat e file për të qenë jo i shkruajtshëm.
