LimeSurvey Sync (7.x-2.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè
