LimeSurvey Sync (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Group
hy: Խումբ

en: Closed
hy: Փակված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Question
hy: Հարց

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Database is encoded in UTF-8
hy: Տվյալների բազան կոդավորվում է UTF-8-ով

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
hy: Դռուպալը  չի կարող որոշել UTF-8-ով ստեղծված  տվյալների բազայի  կոդավորումը

en: PostgreSQL has initialized itself.
hy: PostgreSQL տեղադրվել է ինքնուրույն:

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
hy: Ձեր %settings_file ֆայլը, որը կարգավորել եք @drupal օգտագործելու համար %driver  սերվեր,այնուհանդերձ Ձեր  PHP տեղադրումը ճշգրտորեն չի ապահովում այս տվյալների բազայի տեսակը:

en: @driver_name settings
hy: @driver_name  պարամետրեր

en: Database file
hy: Տվյալների բազայի ֆայլ
