LimeSurvey Sync (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (84 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: Closed
lv: Slēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Question
lv: Jautājums

en: All
lv: Visi

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Other
lv: Citi

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: Successful
lv: Veiksmīgi izpildīts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Completed
lv: Pabeigts

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: @count hours
lv: @count stundas

en: Available
lv: Pieejams

en: empty
lv: tukšs

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: clone
lv: klonēt

en: export
lv: eksportēt

en: translate
lv: tulkot

en: IP address
lv: IP adrese

en: Increase
lv: Palielināt

en: Decrease
lv: Samazināt

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
lv: Kāda veida datubāzē tiks glabāti @drupal dati.

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
lv: Fails %file nav aizsargāts no labojumiem, kas ir risks drošībai. Tev jānomaina faila piekļuves tiesības, lai tas nav rakstāms.

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: Database is encoded in UTF-8
lv: Datubāzes kodējums ir UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
lv: PostgreSQL ir sevi inicializējis.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lv: Jūsu %settings_file failā esat veicis uzstādījumus, lai @drupal izmanto %driver serveri, tomēr Jūsu PHP instalācija šo datubāzes tipu neatbalsta.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
lv: Ar šo datu bāzi Drupal nevar tikt korekti uzstādīts. Pārbaudiet iespējamās kļūdas.

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
lv: Jūsu PHP konfigurācija atbalsta tikai vienu datubāžu tipu, tādēļ šis tips tika izvēlēt automātiski.

en: @driver_name settings
lv: @driver_name uzstādījumi

en: Database file
lv: Datubāzes fails

en: Date submitted
lv: Iesniegšanas datums
