LimeSurvey Sync (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (79 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Group
oc: Grop

en: Closed
oc: Tampat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Explanation or submission guidelines
oc: Explicacion o règlas de contribucion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Open
oc: Dobèrt

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: All
oc: Tot

en: Up to date
oc: A jorn

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Warning
oc: Avertiment

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Other
oc: Autre

en: Full
oc: Complet

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Token
oc: Geton (token)

en: Revert
oc: Restablir

en: Empty
oc: Void

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: revert
oc: restablir

en: current revision
oc: version en cors

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Available
oc: Disponible

en: empty
oc: vide

en: clone
oc: clonar

en: export
oc: exportar

en: translate
oc: traduire

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Yes/No
oc: Òc/Non

en: Array
oc: tablèu (Array)

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
oc: Lo tipe de banca dins la quala vòstras donadas @drupal seràn emmagazinadas.

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
oc: S'es retornat @type %title a la revision de %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
oc: S'es escafat la revision de %revision-date de @type %title.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
oc: Lo fichièr %file es pas protegit en escritura e aquò pausa un problèma de seguretat. Vos cal cambiar las permissions del fichièr per que siá pas accessible en escritura.

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: Database is encoded in UTF-8
oc: La basa de donadas es encodada en UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
oc: Drupal n'a pas pu déterminer se l'encodage de la basa de donadas a été défini en UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
oc: PostgreSQL s'es inicializat

en: Test result
oc: Resultat del tèst

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
oc: Avètz configurat @drupal per utilizar un servidor %driver, dins vòstre fichièr %settings_file, pasmens, vòstra installacion PHP supòrta pas aqueste tipe de basa de donadas.

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
oc: Drupal n'est peut-être pas configuré correctement avec la base de données existenta. Verificar les errors.

en: manage display
oc: gerir l'afichatge

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
oc: Dins lo cas ont una novèla revision deu èsser enregistrada, l'entrada del jornal expliquant los cambiaments per aquesta version.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
oc: Vòstra configuracion del PHP solament supòrta un sol tipe de banca de donadas, de manera que s'ha seleccionat automaticament.

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
oc: La version del PHP que sètz utilizant a problèmas coneguts amb PostreSQL. Heu d'actualizar lo PHP a la version 5.2.11, 5.3.1 o superior.

en: @driver_name settings
oc: Paramètres del @driver_name

en: Database file
oc: Fichièr de basa de donadas
