LimeSurvey Sync (7.x-3.0-beta1) - en to bs translation catalogue (45 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Group
bs: Grupa

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Question
bs: Pitanje

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Comment
bs: Komentar

en: Table
bs: Tabela

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: You have to specify a valid date.
bs: Morate naznačiti ispravan datum.

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.

en: Revert
bs: Vratiti

en: Not available
bs: Nema podataka

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: revert
bs: vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: current revision
bs: trenutna revizija

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: @count hours
bs: @count sati

en: empty
bs: prazan

en: @type: updated %title.
bs: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
bs: @type: dodat %title.

en: Yes/No
bs: Da/Ne

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
bs: @type %title je povraćen nazad na reviziju od %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bs: Revizija od %revision-date za @type %title je obrisana.
