LimeSurvey Sync (7.x-3.0-beta1) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
ky: @drupal маалыматтарыңыз сактала турган маалымат базасынын түрү.
