LimeSurvey Sync (7.x-3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Table
ps: لښتيال

en: Other
ps: نور

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Empty
ps: تش

en: or
ps: او

en: Revision
ps: بياكتون

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی

en: empty
ps: تش

en: Admin info
ps: پازوال مالومات
