LimeSurvey Sync (7.x-3.0-beta1) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Group
si: සමූහය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
si: ඔබගේ දත්ත ගබඩා කරන Database වර්ගය @drupal
