LimeSurvey Sync (7.x-3.0) - en to kk translation catalogue (44 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Closed
kk: Жабық

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Drupal
kk: Друпал

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: You have to specify a valid date.
kk: Сіз дұрыс датаны қалдыруыңыз керек.

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: @count hours
kk: @count сағат

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
kk: Сіздің @drupal деректеріңіз орналасатын дерекқор түрі

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
kk: @type %title %revision-date ревизиясына қайтарылды.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
kk: @type %title %revision-date күніндегі ревизиясы жойылды.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
kk: %file файлы өзгеріс енгізуден қорғалған жоқ, бұл қауіпсіздік үшін потенциалды проблема.Файлға "жазуға тыйым салу" орнату керек.
