LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to af translation catalogue (38 entries)

en: Title
af: Titel

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Closed
af: Gesluit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Activated
af: Geaktiveer

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Up to date
af: Op datum

en: Comment
af: Kommentaar

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Table
af: Tabel

en: Other
af: Ander

en: Anonymous
af: Anoniem

en: You have to specify a valid date.
af: Jy moet 'n geldige datum spesifiseer.

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Revert
af: Rol terug

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
af: Die tipe databasis waarin u @drupal data gestoor sal word.
