LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Comment
sr: Коментар

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Completed
sr: Завршено

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: IP address
sr: IP адреса

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
sr: Тип базе података у којој ће се чувати Ваши @drupal подаци.

en: Admin info
sr: Информације о администратору
