LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Open
ug: ئىچىشى

en: All
ug: ھەممە

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Other
ug: باشقا

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Full
ug: تولۇق

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: @count hours
ug: @count سائەت
