LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to am translation catalogue (29 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Group
am: ቡድን

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Custom
am: ብጁ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።

en: @count hours
am: @count ሰዓቶች

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
am: %file ፋይል ከለውጦች አለተጠበቀም እና ይጥበቃ ክፍተት ይፈጥራል። የፋይሉን ፈቃዶች በማስተካከል እንዳይጻፍበት መከልከል አለብህ።

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
am: በ %settings_file ፍይሎት ውስጥ @drupal የ %driver አገልጋይ እንዲጠቀም ተዋቅሯል። ነገር ግን አሁን ያሎት የPHP ቅምጥ ከዚህ የውሂብ ጎታ ጋር አይሰራም።

en: Admin info
am: የተቆጣጣሪ መረጃ
