LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to bg translation catalogue (53 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Group
bg: Група

en: Closed
bg: Закрито

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Response
bg: Отговор

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Open
bg: Отвори

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Question
bg: Въпрос

en: All
bg: Всички

en: Up to date
bg: Обновено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Id
bg: Номер

en: Table
bg: Таблица

en: Other
bg: Други

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: You have to specify a valid date.
bg: Трябва да посочите валидна дата.

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Expired
bg: Изтекли

en: Successful
bg: Успешни

en: Revert
bg: Връщане

en: Empty
bg: Празно

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: current revision
bg: текуща редакция

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Participants
bg: Участници

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: @type: added %title.
bg: @type: добавен %title.

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
bg: Видът на базата данни, в която ще бъде записана информацията за @drupal.

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
bg: @type %title е върната обратно до редакцията от %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bg: Редакцията от %revision-date на @type %title е изтрита.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
bg: Файлът %file не е защитен срещу модификации и по този начин е изложен на риск. Трябва да промените правата на файла, за да бъде защитен срещу запис.
